531 294 733
Zaznacz stronę

Pomoc Drogowa Katowice Zawodzie

Pomoc Drogowa Katowice Zawodzie

 

Zadzwoń teraz 531 294 733

 

Oferujemy nasze usługi ciągle od wielu lat dzięki temu kompletnie w pełni i właściwie wykonujemy swoją aktywność w obszarze transportowania na rejonie Katowic oraz dzielnic miasta Katowice.

Pomoc Drogowa Katowice Zawodzie

Laweta Katowice Koszutka

Co oferujemy klientom

 

Pomoc Drogowa Katowice Zawodzie 24h

Dla odbiorców z trasy świadczymy warsztat samochodowy tak zwany auto serwis gdzie nasi zaprzyjaźnieni mechanicy robią wszystko aby w czasie 24h wyeliminować najistotniejsze awarie w samochodach osobowych, terenowych, dostawczych BUS. Nasz znajomy warsztat akceptuje naszych usługobiorców jak pierwszoplanowych z kolejki.

Całodobowa Wulkanizacja 24h – Serwis Opon Pogotowie wulkanizacyjne

Również jeżeli przebije Ci się opona w samochodzie mamy warsztat wulkanizacyjny wymiany opon wspomagający 24h. Wymieniamy opony w pojazdach osobowych, dostawczych BUS.

Jak zachować się na drodze

Trójkąt ostrzegawczy – jest podstawową rzeczą każdego kierowcy:

Laweta Katowice Koszutka 24hW trakcie niesprawności samochodu musimy zachować porządek, przenigdy nie panikujemy. Każdorazowo jeśli dysfunkcja zdarzy nam się na autostradzie, drodze szybkiego ruchu albo też w centrum miasta potrzebujemy pamiętać żeby wyciągnąć trójkąt ostrzegawczy który jest bazową rzeczą na wyekwipowaniu każdego samochodu. Przepisy traktujące o obowiązkowym użyciu trójkąta ostrzegawczego znajdziemyTUTAJ

Pomoc Drogowa Katowice Zawodzie was last modified: 9 sierpnia, 2018 by Pomoc Drogowa Katowice 24h
Call Now Button