531 294 733
Zaznacz stronę

Pomoc Drogowa Katowice Kostuchna

Pomoc Drogowa Katowice Kostuchna

 

Zadzwoń teraz 531 294 733

 

Oferujemy nasze usługi ciągle od wielu lat dzięki temu absolutnie w całości i odpowiednio wykonujemy swoją działalność w zakresie przewożenia na regionie Katowic oraz okolic miasta Katowice.

Pomoc Drogowa Katowice Kostuchna

Laweta Katowice Koszutka

Co oferujemy klientom

 

Pomoc Drogowa Katowice Kostuchna 24h

Dla usługobiorców z trasy proponujemy warsztat samochodowy tak zwany auto serwis gdzie nasi zaprzyjaźnieni mechanicy czynią wszystko żeby w czasie 24h usunąć najistotniejsze dysfunkcje w samochodach osobowych, terenowych, dostawczych BUS. Nasz znajomy warsztat przyjmuje naszych klientów jako pierwszoplanowych z kolejki.

Całodobowa Wulkanizacja 24h – Serwis Opon Pogotowie wulkanizacyjne

Również jak przebije Ci się opona w samochodzie posiadamy warsztat wulkanizacyjny wymiany opon funkcjonujący 24h. Wymieniamy opony w pojazdach osobowych, dostawczych BUS.

Jak zachować się na drodze

Trójkąt ostrzegawczy – jest podstawową rzeczą każdego kierowcy:

Laweta Katowice Koszutka 24hPodczas dysfunkcji samochodu musimy zachować porządek, nigdy nie panikujemy. Zawsze jeżeli awaria zdarzy nam się na autostradzie, drodze szybkiego ruchu czy także w centrum miasta potrzebujemy pamiętać aby wystawić trójkąt ostrzegawczy który jest naczelną rzeczą na wyekwipowaniu każdego samochodu. Przepisy traktujące o przymusowym użyciu trójkąta ostrzegawczego odnajdziemyTUTAJ

Pomoc Drogowa Katowice Kostuchna was last modified: 9 sierpnia, 2018 by Pomoc Drogowa Katowice 24h
Call Now Button