531 294 733
Zaznacz stronę

Laweta Katowice Giszowiec

Laweta Katowice Giszowiec

 

Zadzwoń teraz 531 294 733

 

Oferujemy swoje usługi stale od dawna dzięki temu całkowicie w pełni i prawidłowo wykonujemy swoją rolę w obszarze przewożenia na terenie Katowic i dzielnic miasta Katowice.

Laweta Katowice Giszowiec

Laweta Katowice Koszutka

Co oferujemy klientom

 

Laweta Katowice Giszowiec 24h

Dla usługobiorców z jezdni oferujemy warsztat samochodowy tak zwany auto serwis gdzie nasi serdeczni mechanicy czynią wszystko żeby w ciągu 24h usunąć najcięższe wadliwości w samochodach osobowych, terenowych, dostawczych BUS. Lokalny zaprzyjaźniony warsztat przyjmuje naszych odbiorców jako priorytetowych z kolejki.

Całodobowa Wulkanizacja 24h – Serwis Opon Pogotowie wulkanizacyjne

Również kiedy przebije Ci się opona w samochodzie posiadamy warsztat wulkanizacyjny wymiany opon wspomagający 24h. Wymieniamy opony w pojazdach osobowych, dostawczych BUS.

Jak zachować się na drodze

Trójkąt ostrzegawczy – jest podstawową rzeczą każdego kierowcy:

Laweta Katowice Koszutka 24hW trakcie niesprawności samochodu musimy zachować porządek, nigdy nie panikujemy. Niezmiennie jeśli dysfunkcja zdarzy nam się na autostradzie, drodze szybkiego ruchu lub także w centrum miasta musimy pamiętać ażeby wyciągnąć trójkąt ostrzegawczy który jest naczelną rzeczą na wyekwipowaniu każdego pojazdu. Nakazy dotyczące o obowiązkowym użyciu trójkąta ostrzegawczego odnajdziemyTUTAJ

Laweta Katowice Giszowiec was last modified: 9 sierpnia, 2018 by Pomoc Drogowa Katowice 24h
Call Now Button