531 294 733
Zaznacz stronę

Pomoc Drogowa Katowice Murcki

Pomoc Drogowa Katowice Murcki

 

Zadzwoń teraz 531 294 733

 

Oferujemy swoje usługi stale od dawna dzięki temu zupełnie w pełni i profesjonalnie wykonujemy swoją działalność w zakresie transportowania na obszarze Katowic oraz okolic miasta Katowice.

Pomoc Drogowa Katowice Murcki

Laweta Katowice Koszutka

Co oferujemy klientom

 

Pomoc Drogowa Katowice Murcki 24h

Dla klientów z jezdni oferujemy warsztat samochodowy tak zwany auto serwis gdzie nasi znajomi mechanicy robią wszystko żeby w ciągu 24h usunąć największe wadliwości w samochodach osobowych, terenowych, dostawczych BUS. Nasz zaprzyjaźniony warsztat akceptuje naszych usługobiorców jako pierwszych z kolejki.

Całodobowa Wulkanizacja 24h – Serwis Opon Pogotowie wulkanizacyjne

Również kiedy przebije Ci się opona w samochodzie mamy warsztat wulkanizacyjny wymiany opon funkcjonujący 24h. Wymieniamy opony w pojazdach osobowych, dostawczych BUS.

Jak zachować się na drodze

Trójkąt ostrzegawczy – jest podstawową rzeczą każdego kierowcy:

Laweta Katowice Koszutka 24hW trakcie niesprawności samochodu musimy zachować porządek, absolutnie nie panikujemy. Niezmiennie jeżeli awaria zdarzy nam się na autostradzie, drodze szybkiego ruchu bądź także w centrum miasta potrzebujemy pamiętać ażeby wyjąć trójkąt ostrzegawczy który jest fundamentalną rzeczą na wyposażeniu każdego samochodu. Kodeksy traktujące o obowiązkowym użyciu trójkąta ostrzegawczego odnajdziemyTUTAJ

Pomoc Drogowa Katowice Murcki was last modified: 9 sierpnia, 2018 by Pomoc Drogowa Katowice 24h
Call Now Button