531 294 733
Zaznacz stronę

Pomoc Drogowa Katowice Podlesie

Pomoc Drogowa Katowice Podlesie

 

Zadzwoń teraz 531 294 733

 

Oferujemy nasze usługi stale od dawna dzięki temu kompletnie w pełni i umiejętnie wykonujemy swoją rolę w obrębie holowania na regionie Katowic oraz dzielnic miasta Katowice.

Pomoc Drogowa Katowice Podlesie

Laweta Katowice Koszutka

Co oferujemy klientom

 

Pomoc Drogowa Katowice Podlesie 24h

Dla usługobiorców z drogi oferujemy warsztat samochodowy tak zwany auto serwis gdzie nasi serdeczni mechanicy czynią wszystko by w czasie 24h wyeliminować najcięższe usterki w samochodach osobowych, terenowych, dostawczych BUS. Nasz znajomy warsztat akceptuje naszych usługobiorców jak priorytetowych z kolejki.

Całodobowa Wulkanizacja 24h – Serwis Opon Pogotowie wulkanizacyjne

Również jak przebije Ci się opona w samochodzie mamy warsztat wulkanizacyjny wymiany opon realizujący 24h. Wymieniamy opony w pojazdach osobowych, dostawczych BUS.

Jak zachować się na drodze

Trójkąt ostrzegawczy – jest podstawową rzeczą każdego kierowcy:

Laweta Katowice Koszutka 24hW trakcie niesprawności samochodu musimy zachować porządek, przenigdy nie panikujemy. Każdorazowo jeżeli dysfunkcja zdarzy nam się na autostradzie, drodze szybkiego ruchu lub też w centrum miasta potrzebujemy pamiętać by wyłożyć trójkąt ostrzegawczy który jest elementarną rzeczą na zaopatrzeniu każdego pojazdu. Kodeksy dotyczące o obowiązkowym użyciu trójkąta ostrzegawczego zlokalizujemyTUTAJ

Pomoc Drogowa Katowice Podlesie was last modified: 9 sierpnia, 2018 by Pomoc Drogowa Katowice 24h
Call Now Button