531 294 733
Zaznacz stronę

Laweta Katowice Koszutka

Laweta Katowice Koszutka

 

Zadzwoń teraz 531 294 733

 

Świadczymy swoje usługi stale od dawna dzięki temu kompletnie w pełni i trafnie spełniamy swoją działalność w zakresie przewożenia na rejonie Katowic i dzielnic miasta Katowice.

Laweta Katowice Koszutka

Laweta Katowice Koszutka

Co oferujemy klientom

 

Laweta Katowice Koszutka 24h

Dla klientów z jezdni proponujemy warsztat samochodowy tak zwany auto serwis gdzie nasi zaprzyjaźnieni mechanicy czynią wszystko by w ciągu 24h usunąć najpoważniejsze usterki w samochodach osobowych, terenowych, dostawczych BUS. Lokalny serdeczny warsztat przyjmuje naszych usługobiorców jako pierwszoplanowych z kolejki.

Całodobowa Wulkanizacja 24h – Serwis Opon Pogotowie wulkanizacyjne

Również jeśli przebije Ci się opona w samochodzie posiadamy warsztat wulkanizacyjny wymiany opon działający 24h. Wymieniamy opony w pojazdach osobowych, dostawczych BUS.

Jak zachować się na drodze

Trójkąt ostrzegawczy – jest podstawową rzeczą każdego kierowcy:

Laweta Katowice Koszutka 24hPodczas awarii samochodu musimy zachować porządek, nigdy nie panikujemy. Każdorazowo jeśli awaria zdarzy nam się na autostradzie, drodze szybkiego ruchu czy również w centrum miasta musimy pamiętać żeby wyciągnąć trójkąt ostrzegawczy który jest bazową rzeczą na wyposażeniu każdego pojazdu. Kodeksy dotyczące o przymusowym użyciu trójkąta ostrzegawczego zlokalizujemyTUTAJ

Laweta Katowice Koszutka was last modified: 9 sierpnia, 2018 by Pomoc Drogowa Katowice 24h
Call Now Button