531 294 733
Zaznacz stronę

Pomoc Drogowa Katowice Giszowiec

Pomoc Drogowa Katowice Giszowiec

 

Zadzwoń teraz 531 294 733

 

Świadczymy nasze usługi stale od dawna dzięki temu całkowicie w pełni i prawidłowo spełniamy swoją pozycję w aspekcie przewożenia na obszarze Katowic i dzielnic miasta Katowice.

Pomoc Drogowa Katowice Giszowiec

Laweta Katowice Koszutka

Co oferujemy klientom

 

Pomoc Drogowa Katowice Giszowiec 24h

Dla klientów z jezdni proponujemy warsztat samochodowy tak zwany auto serwis gdzie nasi zaprzyjaźnieni mechanicy robią wszystko by w czasie 24h wyeliminować najdokuczliwsze usterki w samochodach osobowych, terenowych, dostawczych BUS. Nasz koleżeński warsztat przyjmuje naszych usługobiorców jak pierwszych z kolejki.

Całodobowa Wulkanizacja 24h – Serwis Opon Pogotowie wulkanizacyjne

Również jeśli przebije Ci się opona w samochodzie posiadamy warsztat wulkanizacyjny wymiany opon realizujący 24h. Wymieniamy opony w pojazdach osobowych, dostawczych BUS.

Jak zachować się na drodze

Trójkąt ostrzegawczy – jest podstawową rzeczą każdego kierowcy:

Laweta Katowice Koszutka 24hPodczas dysfunkcji samochodu musimy zachować spokój, przenigdy nie panikujemy. Każdorazowo jeżeli awaria zdarzy nam się na autostradzie, drodze szybkiego ruchu lub również w centrum miasta potrzebujemy pamiętać ażeby wyłożyć trójkąt ostrzegawczy który jest główną rzeczą na wyposażeniu każdego samochodu. Regulaminy dotyczące o obowiązkowym użyciu trójkąta ostrzegawczego znajdziemyTUTAJ

Pomoc Drogowa Katowice Giszowiec was last modified: 9 sierpnia, 2018 by Pomoc Drogowa Katowice 24h
Call Now Button