531 294 733
Zaznacz stronę

Laweta Katowice Murcki

Laweta Katowice Murcki

 

Zadzwoń teraz 531 294 733

 

Oferujemy swoje usługi nieustannie od dawna dzięki temu doskonale w pełni i właściwie wykonujemy swoją pozycję w obszarze holowania na regionie Katowic i dzielnic miasta Katowice.

Laweta Katowice Murcki

Laweta Katowice Koszutka

Co oferujemy klientom

 

Laweta Katowice Murcki 24h

Dla usługobiorców z jezdni świadczymy warsztat samochodowy tak zwany auto serwis gdzie nasi znajomi mechanicy czynią wszystko żeby w czasie 24h usunąć największe dysfunkcje w samochodach osobowych, terenowych, dostawczych BUS. Nasz serdeczny warsztat akceptuje naszych klientów jako pierwszoplanowych z kolejki.

Całodobowa Wulkanizacja 24h – Serwis Opon Pogotowie wulkanizacyjne

Również gdy przebije Ci się opona w samochodzie mamy warsztat wulkanizacyjny wymiany opon funkcjonujący 24h. Wymieniamy opony w pojazdach osobowych, dostawczych BUS.

Jak zachować się na drodze

Trójkąt ostrzegawczy – jest podstawową rzeczą każdego kierowcy:

Laweta Katowice Koszutka 24hW trakcie awarii samochodu musimy zachować spokój, absolutnie nie panikujemy. Każdorazowo jeśli dysfunkcja zdarzy nam się na autostradzie, drodze szybkiego ruchu albo także w centrum miasta potrzebujemy pamiętać by wyjąć trójkąt ostrzegawczy który jest naczelną rzeczą na zaopatrzeniu każdego pojazdu. Statuty traktujące o przymusowym użyciu trójkąta ostrzegawczego zlokalizujemyTUTAJ

Laweta Katowice Murcki was last modified: 9 sierpnia, 2018 by Pomoc Drogowa Katowice 24h
Call Now Button