531 294 733
Zaznacz stronę

Pomoc Drogowa Katowice Osiedle Paderewskiego

Pomoc Drogowa Katowice Osiedle Paderewskiego

 

Zadzwoń teraz 531 294 733

 

Świadczymy swoje usługi nieustannie od dawna dzięki temu absolutnie w pełni i należycie spełniamy swoją działalność w profilu transportowania na rejonie Katowic oraz okolic miasta Katowice.

Pomoc Drogowa Katowice Osiedle Paderewskiego

Laweta Katowice Koszutka

Co oferujemy klientom

 

Pomoc Drogowa Katowice Osiedle Paderewskiego 24h

Dla odbiorców z jezdni proponujemy warsztat samochodowy tak zwany auto serwis gdzie nasi znajomi mechanicy czynią wszystko żeby w ciągu 24h usunąć największe usterki w samochodach osobowych, terenowych, dostawczych BUS. Nasz sojuszniczy warsztat akceptuje naszych klientów jako priorytetowych z kolejki.

Całodobowa Wulkanizacja 24h – Serwis Opon Pogotowie wulkanizacyjne

Również jak przebije Ci się opona w samochodzie posiadamy warsztat wulkanizacyjny wymiany opon działający 24h. Wymieniamy opony w pojazdach osobowych, dostawczych BUS.

Jak zachować się na drodze

Trójkąt ostrzegawczy – jest podstawową rzeczą każdego kierowcy:

Laweta Katowice Koszutka 24hW trakcie awarii samochodu musimy zachować porządek, przenigdy nie panikujemy. Zawsze jeśli dysfunkcja zdarzy nam się na autostradzie, drodze szybkiego ruchu lub także w centrum miasta musimy pamiętać by wyjąć trójkąt ostrzegawczy który jest elementarną rzeczą na zaopatrzeniu każdego pojazdu. Statuty dotyczące o przymusowym użyciu trójkąta ostrzegawczego zlokalizujemyTUTAJ

Pomoc Drogowa Katowice Osiedle Paderewskiego was last modified: 9 sierpnia, 2018 by Pomoc Drogowa Katowice 24h
Call Now Button