531 294 733
Zaznacz stronę

Pomoc Drogowa Katowice Ligota

Pomoc Drogowa Katowice Ligota

 

Zadzwoń teraz 531 294 733

 

Oferujemy swoje usługi stale od wielu lat dzięki temu zupełnie w całości i słusznie wykonujemy swoją rolę w charakterze transportowania na rejonie Katowic i dzielnic miasta Katowice.

Pomoc Drogowa Katowice Ligota

Laweta Katowice Koszutka

Co oferujemy klientom

 

Pomoc Drogowa Katowice Ligota 24h

Dla odbiorców z jezdni oferujemy warsztat samochodowy tak zwany auto serwis gdzie nasi serdeczni mechanicy czynią wszystko aby w ciągu 24h wyeliminować najintensywniejsze dysfunkcje w samochodach osobowych, terenowych, dostawczych BUS. Lokalny bliski warsztat akceptuje naszych odbiorców jak pierwszoplanowych z kolejki.

Całodobowa Wulkanizacja 24h – Serwis Opon Pogotowie wulkanizacyjne

Również gdy przebije Ci się opona w samochodzie mamy warsztat wulkanizacyjny wymiany opon funkcjonujący 24h. Wymieniamy opony w pojazdach osobowych, dostawczych BUS.

Jak zachować się na drodze

Trójkąt ostrzegawczy – jest podstawową rzeczą każdego kierowcy:

Laweta Katowice Koszutka 24hPodczas awarii samochodu musimy zachować spokój, przenigdy nie panikujemy. Niezmiennie jeżeli dysfunkcja zdarzy nam się na autostradzie, drodze szybkiego ruchu bądź także w centrum miasta potrzebujemy pamiętać aby wyciągnąć trójkąt ostrzegawczy który jest naczelną rzeczą na wyposażeniu każdego pojazdu. Statuty dotyczące o przymusowym użyciu trójkąta ostrzegawczego odnajdziemyTUTAJ

Pomoc Drogowa Katowice Ligota was last modified: 9 sierpnia, 2018 by Pomoc Drogowa Katowice 24h
Call Now Button