531 294 733
Zaznacz stronę

Laweta Katowice Załęże

Laweta Katowice Załęże

 

Zadzwoń teraz 531 294 733

 

Oferujemy nasze usługi ciągle od wielu lat dzięki temu kompletnie w pełni i porządnie wykonujemy swoją funkcję w obrębie holowania na obszarze Katowic oraz dzielnic miasta Katowice.

Laweta Katowice Załęże

Laweta Katowice Koszutka

Co oferujemy klientom

 

Laweta Katowice Załęże 24h

Dla klientów z jezdni oferujemy warsztat samochodowy tak zwany auto serwis gdzie nasi serdeczni mechanicy robią wszystko aby w ciągu 24h usunąć najmocniejsze awarie w samochodach osobowych, terenowych, dostawczych BUS. Lokalny sojuszniczy warsztat akceptuje naszych klientów jak priorytetowych z kolejki.

Całodobowa Wulkanizacja 24h – Serwis Opon Pogotowie wulkanizacyjne

Również kiedy przebije Ci się opona w samochodzie mamy warsztat wulkanizacyjny wymiany opon działający 24h. Wymieniamy opony w pojazdach osobowych, dostawczych BUS.

Jak zachować się na drodze

Trójkąt ostrzegawczy – jest podstawową rzeczą każdego kierowcy:

Laweta Katowice Koszutka 24hW trakcie niesprawności samochodu musimy zachować porządek, przenigdy nie panikujemy. Każdorazowo jeżeli dysfunkcja zdarzy nam się na autostradzie, drodze szybkiego ruchu lub też w centrum miasta potrzebujemy pamiętać by wyłożyć trójkąt ostrzegawczy który jest elementarną rzeczą na zaopatrzeniu każdego pojazdu. Kodeksy dotyczące o obowiązkowym użyciu trójkąta ostrzegawczego zlokalizujemyTUTAJ

Laweta Katowice Załęże was last modified: 9 sierpnia, 2018 by Pomoc Drogowa Katowice 24h
Call Now Button