531 294 733
Zaznacz stronę

Pomoc Drogowa Katowice Józefowiec

Pomoc Drogowa Katowice Józefowiec

 

Zadzwoń teraz 531 294 733

 

Oferujemy nasze usługi ciągle od dawna dzięki temu zupełnie w całości i adekwatnie spełniamy swoją pozycję w profilu przewożenia na obszarze Katowic i okolic miasta Katowice.

Pomoc Drogowa Katowice Józefowiec

Laweta Katowice Koszutka

Co oferujemy klientom

 

Pomoc Drogowa Katowice Józefowiec 24h

Dla klientów z jezdni oferujemy warsztat samochodowy tak zwany auto serwis gdzie nasi serdeczni mechanicy robią wszystko by w ciągu 24h usunąć najmocniejsze awarie w samochodach osobowych, terenowych, dostawczych BUS. Lokalny bliski warsztat akceptuje naszych odbiorców jako pierwszych z kolejki.

Całodobowa Wulkanizacja 24h – Serwis Opon Pogotowie wulkanizacyjne

Również jeśli przebije Ci się opona w samochodzie posiadamy warsztat wulkanizacyjny wymiany opon wspomagający 24h. Wymieniamy opony w pojazdach osobowych, dostawczych BUS.

Jak zachować się na drodze

Trójkąt ostrzegawczy – jest podstawową rzeczą każdego kierowcy:

Laweta Katowice Koszutka 24hPodczas awarii samochodu musimy zachować porządek, nigdy nie panikujemy. Każdorazowo jeśli awaria zdarzy nam się na autostradzie, drodze szybkiego ruchu czy również w centrum miasta musimy pamiętać żeby wyciągnąć trójkąt ostrzegawczy który jest bazową rzeczą na wyposażeniu każdego pojazdu. Kodeksy dotyczące o przymusowym użyciu trójkąta ostrzegawczego zlokalizujemyTUTAJ

Pomoc Drogowa Katowice Józefowiec was last modified: 9 sierpnia, 2018 by Pomoc Drogowa Katowice 24h
Call Now Button