531 294 733
Zaznacz stronę

Pomoc Drogowa Katowice Janów

Pomoc Drogowa Katowice Janów

 

Zadzwoń teraz 531 294 733

 

Oferujemy nasze usługi nieprzerwanie od wielu lat dzięki temu doskonale w pełni i właściwie wykonujemy swoją pracę w profilu holowania na obszarze Katowic i okolic miasta Katowice.

Pomoc Drogowa Katowice Janów

Laweta Katowice Koszutka

Co oferujemy klientom

 

Pomoc Drogowa Katowice Janów 24h

Dla usługobiorców z drogi proponujemy warsztat samochodowy tak zwany auto serwis gdzie nasi znajomi mechanicy robią wszystko aby w ciągu 24h wyeliminować najtrudniejsze dysfunkcje w samochodach osobowych, terenowych, dostawczych BUS. Nasz zaprzyjaźniony warsztat przyjmuje naszych usługobiorców jak pierwszych z kolejki.

Całodobowa Wulkanizacja 24h – Serwis Opon Pogotowie wulkanizacyjne

Również gdy przebije Ci się opona w samochodzie posiadamy warsztat wulkanizacyjny wymiany opon reagujący 24h. Wymieniamy opony w pojazdach osobowych, dostawczych BUS.

Jak zachować się na drodze

Trójkąt ostrzegawczy – jest podstawową rzeczą każdego kierowcy:

Laweta Katowice Koszutka 24hPodczas niesprawności samochodu musimy zachować spokój, przenigdy nie panikujemy. Każdorazowo jeśli awaria zdarzy nam się na autostradzie, drodze szybkiego ruchu bądź również w centrum miasta potrzebujemy pamiętać by wyjąć trójkąt ostrzegawczy który jest fundamentalną rzeczą na wyekwipowaniu każdego samochodu. Nakazy traktujące o przymusowym użyciu trójkąta ostrzegawczego zlokalizujemyTUTAJ

Pomoc Drogowa Katowice Janów was last modified: 9 sierpnia, 2018 by Pomoc Drogowa Katowice 24h
Call Now Button