531 294 733
Zaznacz stronę

Pomoc Drogowa Katowice Panewniki

Pomoc Drogowa Katowice Panewniki

 

Zadzwoń teraz 531 294 733

 

Świadczymy nasze usługi ciągle od wielu lat dzięki temu absolutnie w całości i nienagannie spełniamy swoją działalność w profilu transportowania na terenie Katowic oraz okolic miasta Katowice.

Pomoc Drogowa Katowice Panewniki

Laweta Katowice Koszutka

Co oferujemy klientom

 

Pomoc Drogowa Katowice Panewniki 24h

Dla odbiorców z trasy świadczymy warsztat samochodowy tak zwany auto serwis gdzie nasi znajomi mechanicy czynią wszystko aby w ciągu 24h usunąć najistotniejsze usterki w samochodach osobowych, terenowych, dostawczych BUS. Nasz znajomy warsztat przyjmuje naszych usługobiorców jak pierwszych z kolejki.

Całodobowa Wulkanizacja 24h – Serwis Opon Pogotowie wulkanizacyjne

Również gdy przebije Ci się opona w samochodzie posiadamy warsztat wulkanizacyjny wymiany opon realizujący 24h. Wymieniamy opony w pojazdach osobowych, dostawczych BUS.

Jak zachować się na drodze

Trójkąt ostrzegawczy – jest podstawową rzeczą każdego kierowcy:

Laweta Katowice Koszutka 24hPodczas awarii samochodu musimy zachować spokój, nigdy nie panikujemy. Zawsze jeżeli awaria zdarzy nam się na autostradzie, drodze szybkiego ruchu albo także w centrum miasta musimy pamiętać żeby wyłożyć trójkąt ostrzegawczy który jest kluczową rzeczą na wyposażeniu każdego pojazdu. Statuty dotyczące o obowiązkowym użyciu trójkąta ostrzegawczego odnajdziemyTUTAJ

Pomoc Drogowa Katowice Panewniki was last modified: 9 sierpnia, 2018 by Pomoc Drogowa Katowice 24h
Call Now Button