531 294 733
Zaznacz stronę

Pomoc Drogowa Katowice Muchowiec

Pomoc Drogowa Katowice Muchowiec

 

Zadzwoń teraz 531 294 733

 

Oferujemy nasze usługi nieustannie od wielu lat dzięki temu całkowicie w całości i prawidłowo wykonujemy swoją pozycję w aspekcie przewożenia na rejonie Katowic oraz okolic miasta Katowice.

Pomoc Drogowa Katowice Muchowiec

Laweta Katowice Koszutka

Co oferujemy klientom

 

Pomoc Drogowa Katowice Muchowiec 24h

Dla odbiorców z trasy świadczymy warsztat samochodowy tak zwany auto serwis gdzie nasi znajomi mechanicy czynią wszystko aby w ciągu 24h usunąć najistotniejsze usterki w samochodach osobowych, terenowych, dostawczych BUS. Nasz znajomy warsztat przyjmuje naszych usługobiorców jak pierwszych z kolejki.

Całodobowa Wulkanizacja 24h – Serwis Opon Pogotowie wulkanizacyjne

Również kiedy przebije Ci się opona w samochodzie mamy warsztat wulkanizacyjny wymiany opon pracujący 24h. Wymieniamy opony w pojazdach osobowych, dostawczych BUS.

Jak zachować się na drodze

Trójkąt ostrzegawczy – jest podstawową rzeczą każdego kierowcy:

Laweta Katowice Koszutka 24hPodczas awarii samochodu musimy zachować porządek, nigdy nie panikujemy. Każdorazowo jeśli awaria zdarzy nam się na autostradzie, drodze szybkiego ruchu bądź również w centrum miasta musimy pamiętać by wyciągnąć trójkąt ostrzegawczy który jest kluczową rzeczą na zaopatrzeniu każdego samochodu. Statuty traktujące o przymusowym użyciu trójkąta ostrzegawczego znajdziemyTUTAJ

Pomoc Drogowa Katowice Muchowiec was last modified: 9 sierpnia, 2018 by Pomoc Drogowa Katowice 24h
Call Now Button