531 294 733
Zaznacz stronę

Pomoc Drogowa Katowice Piotrowice

Pomoc Drogowa Katowice Piotrowice

 

Zadzwoń teraz 531 294 733

 

Świadczymy swoje usługi nieprzerwanie od wielu lat dzięki temu całkowicie w pełni i porządnie wykonujemy swoją rolę w aspekcie holowania na regionie Katowic oraz okolic miasta Katowice.

Pomoc Drogowa Katowice Piotrowice

Laweta Katowice Koszutka

Co oferujemy klientom

 

Pomoc Drogowa Katowice Piotrowice 24h

Dla klientów z trasy oferujemy warsztat samochodowy tak zwany auto serwis gdzie nasi zaprzyjaźnieni mechanicy robią wszystko żeby w czasie 24h wyeliminować najdokuczliwsze usterki w samochodach osobowych, terenowych, dostawczych BUS. Nasz sojuszniczy warsztat akceptuje naszych klientów jako pierwszoplanowych z kolejki.

Całodobowa Wulkanizacja 24h – Serwis Opon Pogotowie wulkanizacyjne

Również gdy przebije Ci się opona w samochodzie posiadamy warsztat wulkanizacyjny wymiany opon działający 24h. Wymieniamy opony w pojazdach osobowych, dostawczych BUS.

Jak zachować się na drodze

Trójkąt ostrzegawczy – jest podstawową rzeczą każdego kierowcy:

Laweta Katowice Koszutka 24hPodczas niesprawności samochodu musimy zachować porządek, nigdy nie panikujemy. Każdorazowo jeżeli awaria zdarzy nam się na autostradzie, drodze szybkiego ruchu czy też w centrum miasta potrzebujemy pamiętać żeby wyjąć trójkąt ostrzegawczy który jest kluczową rzeczą na wyekwipowaniu każdego pojazdu. Regulaminy traktujące o obowiązkowym użyciu trójkąta ostrzegawczego odnajdziemyTUTAJ

Pomoc Drogowa Katowice Piotrowice was last modified: 9 sierpnia, 2018 by Pomoc Drogowa Katowice 24h
Call Now Button