531 294 733
Zaznacz stronę

Laweta Katowice Piotrowice

Laweta Katowice Piotrowice

 

Zadzwoń teraz 531 294 733

 

Oferujemy nasze usługi stale od wielu lat dzięki temu absolutnie w całości i nienagannie spełniamy swoją aktywność w aspekcie holowania na regionie Katowic oraz dzielnic miasta Katowice.

Laweta Katowice Piotrowice

Laweta Katowice Koszutka

Co oferujemy klientom

 

Laweta Katowice Piotrowice 24h

Dla klientów z trasy oferujemy warsztat samochodowy tak zwany auto serwis gdzie nasi zaprzyjaźnieni mechanicy robią wszystko aby w czasie 24h usunąć najpoważniejsze usterki w samochodach osobowych, terenowych, dostawczych BUS. Lokalny koleżeński warsztat przyjmuje naszych usługobiorców jak priorytetowych z kolejki.

Całodobowa Wulkanizacja 24h – Serwis Opon Pogotowie wulkanizacyjne

Również jeśli przebije Ci się opona w samochodzie mamy warsztat wulkanizacyjny wymiany opon funkcjonujący 24h. Wymieniamy opony w pojazdach osobowych, dostawczych BUS.

Jak zachować się na drodze

Trójkąt ostrzegawczy – jest podstawową rzeczą każdego kierowcy:

Laweta Katowice Koszutka 24hW trakcie dysfunkcji samochodu musimy zachować porządek, absolutnie nie panikujemy. Każdorazowo jeśli awaria zdarzy nam się na autostradzie, drodze szybkiego ruchu bądź także w centrum miasta musimy pamiętać ażeby wystawić trójkąt ostrzegawczy który jest główną rzeczą na zaopatrzeniu każdego pojazdu. Statuty traktujące o obowiązkowym użyciu trójkąta ostrzegawczego zlokalizujemyTUTAJ

Laweta Katowice Piotrowice was last modified: 9 sierpnia, 2018 by Pomoc Drogowa Katowice 24h
Call Now Button