531 294 733
Zaznacz stronę

Pomoc Drogowa Katowice Dąbrówka Mała

Pomoc Drogowa Katowice Dąbrówka Mała

 

Zadzwoń teraz 531 294 733

 

Oferujemy swoje usługi stale od wielu lat dzięki temu absolutnie w całości i właściwie wykonujemy swoją aktywność w obszarze holowania na obszarze Katowic oraz dzielnic miasta Katowice.

Pomoc Drogowa Katowice Dąbrówka Mała

Laweta Katowice Koszutka

Co oferujemy klientom

 

Pomoc Drogowa Katowice Dąbrówka Mała 24h

Dla usługobiorców z trasy świadczymy warsztat samochodowy tak zwany auto serwis gdzie nasi zaprzyjaźnieni mechanicy czynią wszystko aby w ciągu 24h usunąć najtrudniejsze usterki w samochodach osobowych, terenowych, dostawczych BUS. Lokalny znajomy warsztat przyjmuje naszych usługobiorców jako pierwszoplanowych z kolejki.

Całodobowa Wulkanizacja 24h – Serwis Opon Pogotowie wulkanizacyjne

Również jeżeli przebije Ci się opona w samochodzie mamy warsztat wulkanizacyjny wymiany opon działający 24h. Wymieniamy opony w pojazdach osobowych, dostawczych BUS.

Jak zachować się na drodze

Trójkąt ostrzegawczy – jest podstawową rzeczą każdego kierowcy:

Laweta Katowice Koszutka 24hPodczas awarii samochodu musimy zachować porządek, absolutnie nie panikujemy. Każdorazowo jeśli dysfunkcja zdarzy nam się na autostradzie, drodze szybkiego ruchu lub także w centrum miasta musimy pamiętać by wyciągnąć trójkąt ostrzegawczy który jest naczelną rzeczą na wyposażeniu każdego pojazdu. Nakazy traktujące o obowiązkowym użyciu trójkąta ostrzegawczego zlokalizujemyTUTAJ

Pomoc Drogowa Katowice Dąbrówka Mała was last modified: 9 sierpnia, 2018 by Pomoc Drogowa Katowice 24h
Call Now Button