531 294 733
Zaznacz stronę

Pomoc Drogowa Katowice Wełnowiec

Pomoc Drogowa Katowice Wełnowiec

 

Zadzwoń teraz 531 294 733

 

Oferujemy swoje usługi nieustannie od dawna dzięki temu doskonale w pełni i właściwie wykonujemy swoją pozycję w obszarze holowania na regionie Katowic i dzielnic miasta Katowice.

Pomoc Drogowa Katowice Wełnowiec

Laweta Katowice Koszutka

Co oferujemy klientom

 

Pomoc Drogowa Katowice Wełnowiec 24h

Dla klientów z jezdni oferujemy warsztat samochodowy tak zwany auto serwis gdzie nasi serdeczni mechanicy robią wszystko by w ciągu 24h usunąć najdokuczliwsze usterki w samochodach osobowych, terenowych, dostawczych BUS. Nasz koleżeński warsztat przyjmuje naszych usługobiorców jak priorytetowych z kolejki.

Całodobowa Wulkanizacja 24h – Serwis Opon Pogotowie wulkanizacyjne

Również jak przebije Ci się opona w samochodzie mamy warsztat wulkanizacyjny wymiany opon reagujący 24h. Wymieniamy opony w pojazdach osobowych, dostawczych BUS.

Jak zachować się na drodze

Trójkąt ostrzegawczy – jest podstawową rzeczą każdego kierowcy:

Laweta Katowice Koszutka 24hW trakcie dysfunkcji samochodu musimy zachować spokój, nigdy nie panikujemy. Zawsze jeśli awaria zdarzy nam się na autostradzie, drodze szybkiego ruchu czy również w centrum miasta musimy pamiętać aby wyciągnąć trójkąt ostrzegawczy który jest naczelną rzeczą na wyposażeniu każdego samochodu. Kodeksy dotyczące o obowiązkowym użyciu trójkąta ostrzegawczego odnajdziemyTUTAJ

Pomoc Drogowa Katowice Wełnowiec was last modified: 9 sierpnia, 2018 by Pomoc Drogowa Katowice 24h
Call Now Button