531 294 733
Zaznacz stronę

Pomoc Drogowa Katowice Zarzecze

Pomoc Drogowa Katowice Zarzecze

 

Zadzwoń teraz 531 294 733

 

Oferujemy nasze usługi nieprzerwanie od dawna dzięki temu zupełnie w całości i trafnie wykonujemy swoją pracę w aspekcie przewożenia na obszarze Katowic i dzielnic miasta Katowice.

Pomoc Drogowa Katowice Zarzecze

Laweta Katowice Koszutka

Co oferujemy klientom

 

Pomoc Drogowa Katowice Zarzecze 24h

Dla usługobiorców z trasy oferujemy warsztat samochodowy tak zwany auto serwis gdzie nasi znajomi mechanicy robią wszystko aby w ciągu 24h usunąć najintensywniejsze wadliwości w samochodach osobowych, terenowych, dostawczych BUS. Nasz sojuszniczy warsztat przyjmuje naszych klientów jak priorytetowych z kolejki.

Całodobowa Wulkanizacja 24h – Serwis Opon Pogotowie wulkanizacyjne

Również gdy przebije Ci się opona w samochodzie mamy warsztat wulkanizacyjny wymiany opon reagujący 24h. Wymieniamy opony w pojazdach osobowych, dostawczych BUS.

Jak zachować się na drodze

Trójkąt ostrzegawczy – jest podstawową rzeczą każdego kierowcy:

Laweta Katowice Koszutka 24hW trakcie dysfunkcji samochodu musimy zachować porządek, przenigdy nie panikujemy. Każdorazowo jeśli dysfunkcja zdarzy nam się na autostradzie, drodze szybkiego ruchu lub także w centrum miasta potrzebujemy pamiętać ażeby wyłożyć trójkąt ostrzegawczy który jest kluczową rzeczą na wyposażeniu każdego samochodu. Przepisy traktujące o obowiązkowym użyciu trójkąta ostrzegawczego zlokalizujemyTUTAJ

Pomoc Drogowa Katowice Zarzecze was last modified: 9 sierpnia, 2018 by Pomoc Drogowa Katowice 24h
Call Now Button