531 294 733
Zaznacz stronę

Laweta Katowice Józefowiec

Laweta Katowice Józefowiec

 

Zadzwoń teraz 531 294 733

 

Oferujemy swoje usługi ciągle od wielu lat dzięki temu kompletnie w pełni i prawidłowo wykonujemy swoją rolę w obrębie holowania na terenie Katowic i dzielnic miasta Katowice.

Laweta Katowice Józefowiec

Laweta Katowice Koszutka

Co oferujemy klientom

 

Laweta Katowice Józefowiec 24h

Dla usługobiorców z drogi proponujemy warsztat samochodowy tak zwany auto serwis gdzie nasi serdeczni mechanicy robią wszystko aby w ciągu 24h usunąć najistotniejsze awarie w samochodach osobowych, terenowych, dostawczych BUS. Nasz sojuszniczy warsztat przyjmuje naszych klientów jako priorytetowych z kolejki.

Całodobowa Wulkanizacja 24h – Serwis Opon Pogotowie wulkanizacyjne

Również gdy przebije Ci się opona w samochodzie posiadamy warsztat wulkanizacyjny wymiany opon reagujący 24h. Wymieniamy opony w pojazdach osobowych, dostawczych BUS.

Jak zachować się na drodze

Trójkąt ostrzegawczy – jest podstawową rzeczą każdego kierowcy:

Laweta Katowice Koszutka 24hPodczas awarii samochodu musimy zachować porządek, absolutnie nie panikujemy. Zawsze jeżeli dysfunkcja zdarzy nam się na autostradzie, drodze szybkiego ruchu bądź też w centrum miasta potrzebujemy pamiętać aby wystawić trójkąt ostrzegawczy który jest kluczową rzeczą na wyekwipowaniu każdego pojazdu. Kodeksy dotyczące o obowiązkowym użyciu trójkąta ostrzegawczego odnajdziemyTUTAJ

Laweta Katowice Józefowiec was last modified: 9 sierpnia, 2018 by Pomoc Drogowa Katowice 24h
Call Now Button