531 294 733
Zaznacz stronę

Pomoc Drogowa Katowice Brynów

Pomoc Drogowa Katowice Brynów

 

Zadzwoń teraz 531 294 733

 

Świadczymy swoje usługi stale od wielu lat dzięki temu całkowicie w całości i profesjonalnie wykonujemy swoją pozycję w charakterze przewożenia na rejonie Katowic i okolic miasta Katowice.

Pomoc Drogowa Katowice Brynów

Laweta Katowice Koszutka

Co oferujemy klientom

 

Pomoc Drogowa Katowice Brynów 24h

Dla usługobiorców z drogi proponujemy warsztat samochodowy tak zwany auto serwis gdzie nasi znajomi mechanicy czynią wszystko by w ciągu 24h usunąć najistotniejsze dysfunkcje w samochodach osobowych, terenowych, dostawczych BUS. Lokalny zaprzyjaźniony warsztat akceptuje naszych klientów jako pierwszoplanowych z kolejki.

Całodobowa Wulkanizacja 24h – Serwis Opon Pogotowie wulkanizacyjne

Również gdy przebije Ci się opona w samochodzie posiadamy warsztat wulkanizacyjny wymiany opon reagujący 24h. Wymieniamy opony w pojazdach osobowych, dostawczych BUS.

Jak zachować się na drodze

Trójkąt ostrzegawczy – jest podstawową rzeczą każdego kierowcy:

Laweta Katowice Koszutka 24hW trakcie dysfunkcji samochodu musimy zachować spokój, absolutnie nie panikujemy. Każdorazowo jeżeli dysfunkcja zdarzy nam się na autostradzie, drodze szybkiego ruchu bądź też w centrum miasta musimy pamiętać by wystawić trójkąt ostrzegawczy który jest główną rzeczą na wyekwipowaniu każdego samochodu. Nakazy dotyczące o obowiązkowym użyciu trójkąta ostrzegawczego odnajdziemyTUTAJ

Pomoc Drogowa Katowice Brynów was last modified: 9 sierpnia, 2018 by Pomoc Drogowa Katowice 24h
Call Now Button