531 294 733
Zaznacz stronę

Laweta Katowice Podlesie

Laweta Katowice Podlesie

 

Zadzwoń teraz 531 294 733

 

Oferujemy nasze usługi nieustannie od wielu lat dzięki temu kompletnie w pełni i należycie wykonujemy swoją funkcję w aspekcie przewożenia na obszarze Katowic oraz dzielnic miasta Katowice.

Laweta Katowice Podlesie

Laweta Katowice Koszutka

Co oferujemy klientom

 

Laweta Katowice Podlesie 24h

Dla klientów z trasy oferujemy warsztat samochodowy tak zwany auto serwis gdzie nasi znajomi mechanicy czynią wszystko aby w ciągu 24h wyeliminować najmocniejsze dysfunkcje w samochodach osobowych, terenowych, dostawczych BUS. Lokalny znajomy warsztat akceptuje naszych odbiorców jako priorytetowych z kolejki.

Całodobowa Wulkanizacja 24h – Serwis Opon Pogotowie wulkanizacyjne

Również jak przebije Ci się opona w samochodzie mamy warsztat wulkanizacyjny wymiany opon funkcjonujący 24h. Wymieniamy opony w pojazdach osobowych, dostawczych BUS.

Jak zachować się na drodze

Trójkąt ostrzegawczy – jest podstawową rzeczą każdego kierowcy:

Laweta Katowice Koszutka 24hPodczas niesprawności samochodu musimy zachować spokój, nigdy nie panikujemy. Niezmiennie jeśli dysfunkcja zdarzy nam się na autostradzie, drodze szybkiego ruchu czy też w centrum miasta musimy pamiętać by wyciągnąć trójkąt ostrzegawczy który jest naczelną rzeczą na wyekwipowaniu każdego pojazdu. Regulaminy dotyczące o przymusowym użyciu trójkąta ostrzegawczego zlokalizujemyTUTAJ

Laweta Katowice Podlesie was last modified: 9 sierpnia, 2018 by Pomoc Drogowa Katowice 24h
Call Now Button