531 294 733
Zaznacz stronę

Laweta Katowice Kostuchna

Laweta Katowice Kostuchna

 

Zadzwoń teraz 531 294 733

 

Świadczymy nasze usługi stale od dawna dzięki temu doskonale w całości i stosownie spełniamy swoją rolę w aspekcie przewożenia na regionie Katowic i dzielnic miasta Katowice.

Laweta Katowice Kostuchna

Laweta Katowice Koszutka

Co oferujemy klientom

 

Laweta Katowice Kostuchna 24h

Dla klientów z trasy proponujemy warsztat samochodowy tak zwany auto serwis gdzie nasi zaprzyjaźnieni mechanicy czynią wszystko żeby w ciągu 24h wyeliminować najmocniejsze dysfunkcje w samochodach osobowych, terenowych, dostawczych BUS. Nasz bliski warsztat przyjmuje naszych usługobiorców jak pierwszych z kolejki.

Całodobowa Wulkanizacja 24h – Serwis Opon Pogotowie wulkanizacyjne

Również gdy przebije Ci się opona w samochodzie mamy warsztat wulkanizacyjny wymiany opon pracujący 24h. Wymieniamy opony w pojazdach osobowych, dostawczych BUS.

Jak zachować się na drodze

Trójkąt ostrzegawczy – jest podstawową rzeczą każdego kierowcy:

Laweta Katowice Koszutka 24hPodczas niesprawności samochodu musimy zachować porządek, przenigdy nie panikujemy. Niezmiennie jeśli dysfunkcja zdarzy nam się na autostradzie, drodze szybkiego ruchu czy również w centrum miasta potrzebujemy pamiętać żeby wyjąć trójkąt ostrzegawczy który jest elementarną rzeczą na wyposażeniu każdego pojazdu. Kodeksy dotyczące o przymusowym użyciu trójkąta ostrzegawczego zlokalizujemyTUTAJ

Laweta Katowice Kostuchna was last modified: 9 sierpnia, 2018 by Pomoc Drogowa Katowice 24h
Call Now Button