531 294 733
Zaznacz stronę

Laweta Katowice Autostrada A4

Laweta Katowice Autostrada A4

 

 Zadzwoń teraz 531 294 733

 

Świadczymy nasze usługi stale od wielu lat dzięki temu doskonale w pełni i nienagannie spełniamy swoją pracę w obrębie transportowania na terenie Katowic i dzielnic miasta Katowice.

Laweta Katowice Autostrada A4

Laweta Katowice Koszutka

Co oferujemy klientom

 

Laweta Katowice Autostrada A4 24h

Dla odbiorców z drogi oferujemy warsztat samochodowy tak zwany auto serwis gdzie nasi serdeczni mechanicy robią wszystko by w czasie 24h usunąć największe dysfunkcje w samochodach osobowych, terenowych, dostawczych BUS. Nasz serdeczny warsztat akceptuje naszych odbiorców jak priorytetowych z kolejki.

Całodobowa Wulkanizacja 24h – Serwis Opon Pogotowie wulkanizacyjne

Również jeśli przebije Ci się opona w samochodzie mamy warsztat wulkanizacyjny wymiany opon działający 24h. Wymieniamy opony w pojazdach osobowych, dostawczych BUS.

Jak zachować się na drodze

Trójkąt ostrzegawczy – jest podstawową rzeczą każdego kierowcy:

Laweta Katowice Koszutka 24hW trakcie dysfunkcji samochodu musimy zachować spokój, absolutnie nie panikujemy. Zawsze jeżeli dysfunkcja zdarzy nam się na autostradzie, drodze szybkiego ruchu bądź też w centrum miasta potrzebujemy pamiętać aby wystawić trójkąt ostrzegawczy który jest główną rzeczą na zaopatrzeniu każdego pojazdu. Statuty traktujące o obowiązkowym użyciu trójkąta ostrzegawczego odnajdziemyTUTAJ

Laweta Katowice Autostrada A4 was last modified: 9 sierpnia, 2018 by Pomoc Drogowa Katowice 24h
Call Now Button