531 294 733
Zaznacz stronę

Pomoc Drogowa Katowice Autostrada A4

Pomoc Drogowa Katowice Autostrada A4

 

Zadzwoń teraz 531 294 733

 

Oferujemy nasze usługi ciągle od wielu lat dzięki temu zupełnie w pełni i nienagannie wykonujemy swoją rolę w charakterze przewożenia na terenie Katowic i dzielnic miasta Katowice.

Pomoc Drogowa Katowice Autostrada A4

Laweta Katowice Koszutka

Co oferujemy klientom

 

Pomoc Drogowa Katowice Autostrada A4 24h

Dla usługobiorców z trasy oferujemy warsztat samochodowy tak zwany auto serwis gdzie nasi serdeczni mechanicy robią wszystko by w ciągu 24h wyeliminować najistotniejsze wadliwości w samochodach osobowych, terenowych, dostawczych BUS. Nasz sojuszniczy warsztat akceptuje naszych odbiorców jako priorytetowych z kolejki.

Całodobowa Wulkanizacja 24h – Serwis Opon Pogotowie wulkanizacyjne

Również kiedy przebije Ci się opona w samochodzie mamy warsztat wulkanizacyjny wymiany opon pracujący 24h. Wymieniamy opony w pojazdach osobowych, dostawczych BUS.

Jak zachować się na drodze

Trójkąt ostrzegawczy – jest podstawową rzeczą każdego kierowcy:

Laweta Katowice Koszutka 24hPodczas dysfunkcji samochodu musimy zachować spokój, przenigdy nie panikujemy. Niezmiennie jeśli dysfunkcja zdarzy nam się na autostradzie, drodze szybkiego ruchu albo także w centrum miasta potrzebujemy pamiętać ażeby wystawić trójkąt ostrzegawczy który jest główną rzeczą na zaopatrzeniu każdego pojazdu. Przepisy traktujące o obowiązkowym użyciu trójkąta ostrzegawczego odnajdziemyTUTAJ

Pomoc Drogowa Katowice Autostrada A4 was last modified: 9 sierpnia, 2018 by Pomoc Drogowa Katowice 24h
Call Now Button