531 294 733
Zaznacz stronę

Laweta Katowice Nikiszowiec

Laweta Katowice Nikiszowiec

 

Zadzwoń teraz 531 294 733

 

Oferujemy swoje usługi nieprzerwanie od wielu lat dzięki temu całkowicie w pełni i porządnie spełniamy swoją aktywność w profilu holowania na rejonie Katowic oraz okolic miasta Katowice.

Laweta Katowice Nikiszowiec

Laweta Katowice Koszutka

Co oferujemy klientom

 

Laweta Katowice Nikiszowiec 24h

Dla odbiorców z trasy oferujemy warsztat samochodowy tak zwany auto serwis gdzie nasi serdeczni mechanicy robią wszystko żeby w czasie 24h usunąć najintensywniejsze usterki w samochodach osobowych, terenowych, dostawczych BUS. Lokalny sojuszniczy warsztat przyjmuje naszych klientów jak pierwszych z kolejki.

Całodobowa Wulkanizacja 24h – Serwis Opon Pogotowie wulkanizacyjne

Również kiedy przebije Ci się opona w samochodzie posiadamy warsztat wulkanizacyjny wymiany opon działający 24h. Wymieniamy opony w pojazdach osobowych, dostawczych BUS.

Jak zachować się na drodze

Trójkąt ostrzegawczy – jest podstawową rzeczą każdego kierowcy:

Laweta Katowice Koszutka 24hPodczas dysfunkcji samochodu musimy zachować spokój, nigdy nie panikujemy. Niezmiennie jeśli awaria zdarzy nam się na autostradzie, drodze szybkiego ruchu bądź również w centrum miasta potrzebujemy pamiętać żeby wystawić trójkąt ostrzegawczy który jest bazową rzeczą na wyekwipowaniu każdego samochodu. Regulaminy traktujące o obowiązkowym użyciu trójkąta ostrzegawczego odnajdziemyTUTAJ

Laweta Katowice Nikiszowiec was last modified: 9 sierpnia, 2018 by Pomoc Drogowa Katowice 24h
Call Now Button