531 294 733
Zaznacz stronę

Laweta Katowice Osiedle Tysiąclecia

Laweta Katowice Osiedle Tysiąclecia

 

Zadzwoń teraz 531 294 733

 

Oferujemy nasze usługi nieprzerwanie od dawna dzięki temu absolutnie w pełni i należycie spełniamy swoją pozycję w zakresie przewożenia na terenie Katowic i okolic miasta Katowice.

Laweta Katowice Osiedle Tysiąclecia

Laweta Katowice Koszutka

Co oferujemy klientom

 

Laweta Katowice Osiedle Tysiąclecia 24h

Dla klientów z trasy oferujemy warsztat samochodowy tak zwany auto serwis gdzie nasi zaprzyjaźnieni mechanicy robią wszystko aby w czasie 24h usunąć najpoważniejsze usterki w samochodach osobowych, terenowych, dostawczych BUS. Lokalny koleżeński warsztat przyjmuje naszych usługobiorców jak priorytetowych z kolejki.

Całodobowa Wulkanizacja 24h – Serwis Opon Pogotowie wulkanizacyjne

Również jak przebije Ci się opona w samochodzie posiadamy warsztat wulkanizacyjny wymiany opon realizujący 24h. Wymieniamy opony w pojazdach osobowych, dostawczych BUS.

Jak zachować się na drodze

Trójkąt ostrzegawczy – jest podstawową rzeczą każdego kierowcy:

Laweta Katowice Koszutka 24hW trakcie niesprawności samochodu musimy zachować porządek, absolutnie nie panikujemy. Każdorazowo jeśli dysfunkcja zdarzy nam się na autostradzie, drodze szybkiego ruchu czy również w centrum miasta potrzebujemy pamiętać aby wyłożyć trójkąt ostrzegawczy który jest główną rzeczą na wyekwipowaniu każdego pojazdu. Przepisy dotyczące o przymusowym użyciu trójkąta ostrzegawczego zlokalizujemyTUTAJ

Laweta Katowice Osiedle Tysiąclecia was last modified: 9 sierpnia, 2018 by Pomoc Drogowa Katowice 24h
Call Now Button