531 294 733
Zaznacz stronę

Pomoc Drogowa Katowice Nikiszowiec

Pomoc Drogowa Katowice Nikiszowiec

 

Zadzwoń teraz 531 294 733

 

Oferujemy swoje usługi stale od dawna dzięki temu kompletnie w całości i właściwie spełniamy swoją działalność w obrębie przewożenia na regionie Katowic oraz okolic miasta Katowice.

Pomoc Drogowa Katowice Nikiszowiec

Laweta Katowice Koszutka

Co oferujemy klientom

 

Pomoc Drogowa Katowice Nikiszowiec 24h

Dla odbiorców z jezdni świadczymy warsztat samochodowy tak zwany auto serwis gdzie nasi serdeczni mechanicy czynią wszystko aby w ciągu 24h usunąć najistotniejsze wadliwości w samochodach osobowych, terenowych, dostawczych BUS. Lokalny bliski warsztat akceptuje naszych usługobiorców jak priorytetowych z kolejki.

Całodobowa Wulkanizacja 24h – Serwis Opon Pogotowie wulkanizacyjne

Również jak przebije Ci się opona w samochodzie posiadamy warsztat wulkanizacyjny wymiany opon realizujący 24h. Wymieniamy opony w pojazdach osobowych, dostawczych BUS.

Jak zachować się na drodze

Trójkąt ostrzegawczy – jest podstawową rzeczą każdego kierowcy:

Laweta Katowice Koszutka 24hPodczas dysfunkcji samochodu musimy zachować porządek, absolutnie nie panikujemy. Każdorazowo jeżeli dysfunkcja zdarzy nam się na autostradzie, drodze szybkiego ruchu bądź także w centrum miasta potrzebujemy pamiętać aby wyjąć trójkąt ostrzegawczy który jest główną rzeczą na wyekwipowaniu każdego samochodu. Kodeksy traktujące o przymusowym użyciu trójkąta ostrzegawczego odnajdziemyTUTAJ

Pomoc Drogowa Katowice Nikiszowiec was last modified: 9 sierpnia, 2018 by Pomoc Drogowa Katowice 24h
Call Now Button