531 294 733
Zaznacz stronę

Laweta Katowice Muchowiec

Laweta Katowice Muchowiec

 

Zadzwoń teraz 531 294 733

 

Oferujemy nasze usługi stale od dawna dzięki temu doskonale w pełni i porządnie spełniamy swoją aktywność w profilu holowania na terenie Katowic i okolic miasta Katowice.

Laweta Katowice Muchowiec

Laweta Katowice Koszutka

Co oferujemy klientom

 

Laweta Katowice Muchowiec 24h

Dla odbiorców z trasy świadczymy warsztat samochodowy tak zwany auto serwis gdzie nasi serdeczni mechanicy robią wszystko aby w czasie 24h wyeliminować najpoważniejsze wadliwości w samochodach osobowych, terenowych, dostawczych BUS. Nasz serdeczny warsztat przyjmuje naszych usługobiorców jak priorytetowych z kolejki.

Całodobowa Wulkanizacja 24h – Serwis Opon Pogotowie wulkanizacyjne

Również gdy przebije Ci się opona w samochodzie mamy warsztat wulkanizacyjny wymiany opon funkcjonujący 24h. Wymieniamy opony w pojazdach osobowych, dostawczych BUS.

Jak zachować się na drodze

Trójkąt ostrzegawczy – jest podstawową rzeczą każdego kierowcy:

Laweta Katowice Koszutka 24hW trakcie dysfunkcji samochodu musimy zachować spokój, absolutnie nie panikujemy. Każdorazowo jeśli awaria zdarzy nam się na autostradzie, drodze szybkiego ruchu bądź także w centrum miasta musimy pamiętać ażeby wyłożyć trójkąt ostrzegawczy który jest fundamentalną rzeczą na wyposażeniu każdego samochodu. Statuty dotyczące o obowiązkowym użyciu trójkąta ostrzegawczego odnajdziemyTUTAJ

Laweta Katowice Muchowiec was last modified: 9 sierpnia, 2018 by Pomoc Drogowa Katowice 24h
Call Now Button