531 294 733
Zaznacz stronę

Laweta Katowice Osiedle Witosa

Laweta Katowice Osiedle Witosa

 

Zadzwoń teraz 531 294 733

 

Oferujemy nasze usługi ciągle od wielu lat dzięki temu zupełnie w pełni i nienagannie wykonujemy swoją rolę w charakterze przewożenia na terenie Katowic i dzielnic miasta Katowice.

Laweta Katowice Osiedle Witosa

Laweta Katowice Koszutka

Co oferujemy klientom

 

Laweta Katowice Osiedle Witosa 24h

Dla usługobiorców z trasy proponujemy warsztat samochodowy tak zwany auto serwis gdzie nasi zaprzyjaźnieni mechanicy czynią wszystko by w czasie 24h usunąć najcięższe wadliwości w samochodach osobowych, terenowych, dostawczych BUS. Lokalny koleżeński warsztat przyjmuje naszych klientów jak pierwszoplanowych z kolejki.

Całodobowa Wulkanizacja 24h – Serwis Opon Pogotowie wulkanizacyjne

Również gdy przebije Ci się opona w samochodzie mamy warsztat wulkanizacyjny wymiany opon funkcjonujący 24h. Wymieniamy opony w pojazdach osobowych, dostawczych BUS.

Jak zachować się na drodze

Trójkąt ostrzegawczy – jest podstawową rzeczą każdego kierowcy:

Laweta Katowice Koszutka 24hPodczas dysfunkcji samochodu musimy zachować porządek, absolutnie nie panikujemy. Niezmiennie jeżeli dysfunkcja zdarzy nam się na autostradzie, drodze szybkiego ruchu albo także w centrum miasta potrzebujemy pamiętać żeby wyjąć trójkąt ostrzegawczy który jest fundamentalną rzeczą na wyposażeniu każdego samochodu. Przepisy traktujące o przymusowym użyciu trójkąta ostrzegawczego odnajdziemyTUTAJ

Laweta Katowice Osiedle Witosa was last modified: 9 sierpnia, 2018 by Pomoc Drogowa Katowice 24h
Call Now Button