531 294 733
Zaznacz stronę

Pomoc Drogowa Katowice Koszutka

Pomoc Drogowa Katowice Koszutka

 

Zadzwoń teraz 531 294 733

 

Oferujemy swoje usługi stale od dawna dzięki temu kompletnie w pełni i należycie wykonujemy swoją funkcję w obszarze holowania na regionie Katowic oraz okolic miasta Katowice.

Pomoc Drogowa Katowice Koszutka

Laweta Katowice Koszutka

Co oferujemy klientom

 

Pomoc Drogowa Katowice Koszutka 24h

Dla klientów z jezdni oferujemy warsztat samochodowy tak zwany auto serwis gdzie nasi serdeczni mechanicy czynią wszystko żeby w czasie 24h wyeliminować najdokuczliwsze usterki w samochodach osobowych, terenowych, dostawczych BUS. Nasz koleżeński warsztat akceptuje naszych usługobiorców jako pierwszych z kolejki.

Całodobowa Wulkanizacja 24h – Serwis Opon Pogotowie wulkanizacyjne

Również jeśli przebije Ci się opona w samochodzie posiadamy warsztat wulkanizacyjny wymiany opon działający 24h. Wymieniamy opony w pojazdach osobowych, dostawczych BUS.

Jak zachować się na drodze

Trójkąt ostrzegawczy – jest podstawową rzeczą każdego kierowcy:

Laweta Katowice Koszutka 24hPodczas dysfunkcji samochodu musimy zachować spokój, przenigdy nie panikujemy. Każdorazowo jeżeli awaria zdarzy nam się na autostradzie, drodze szybkiego ruchu lub również w centrum miasta potrzebujemy pamiętać ażeby wyłożyć trójkąt ostrzegawczy który jest główną rzeczą na wyposażeniu każdego samochodu. Regulaminy dotyczące o obowiązkowym użyciu trójkąta ostrzegawczego znajdziemyTUTAJ

Pomoc Drogowa Katowice Koszutka was last modified: 9 sierpnia, 2018 by Pomoc Drogowa Katowice 24h
Call Now Button