531 294 733
Zaznacz stronę

Laweta Katowice Ligota

Laweta Katowice Ligota

 

Zadzwoń teraz 531 294 733

 

Świadczymy nasze usługi nieprzerwanie od wielu lat dzięki temu doskonale w pełni i należycie wykonujemy swoją aktywność w charakterze transportowania na rejonie Katowic i okolic miasta Katowice.

Laweta Katowice Ligota

Laweta Katowice Koszutka

Co oferujemy klientom

 

Laweta Katowice Ligota 24h

Dla klientów z jezdni oferujemy warsztat samochodowy tak zwany auto serwis gdzie nasi znajomi mechanicy czynią wszystko aby w ciągu 24h usunąć najcięższe dysfunkcje w samochodach osobowych, terenowych, dostawczych BUS. Nasz bliski warsztat przyjmuje naszych klientów jak pierwszych z kolejki.

Całodobowa Wulkanizacja 24h – Serwis Opon Pogotowie wulkanizacyjne

Również jak przebije Ci się opona w samochodzie posiadamy warsztat wulkanizacyjny wymiany opon pracujący 24h. Wymieniamy opony w pojazdach osobowych, dostawczych BUS.

Jak zachować się na drodze

Trójkąt ostrzegawczy – jest podstawową rzeczą każdego kierowcy:

Laweta Katowice Koszutka 24hW trakcie niesprawności samochodu musimy zachować spokój, nigdy nie panikujemy. Każdorazowo jeśli dysfunkcja zdarzy nam się na autostradzie, drodze szybkiego ruchu czy też w centrum miasta potrzebujemy pamiętać ażeby wyłożyć trójkąt ostrzegawczy który jest główną rzeczą na wyposażeniu każdego samochodu. Nakazy traktujące o obowiązkowym użyciu trójkąta ostrzegawczego odnajdziemyTUTAJ

Laweta Katowice Ligota was last modified: 9 sierpnia, 2018 by Pomoc Drogowa Katowice 24h
Call Now Button