531 294 733
Zaznacz stronę

Laweta Katowice Załęska Hałda

Laweta Katowice Załęska Hałda

 

Zadzwoń teraz 531 294 733

 

Oferujemy swoje usługi nieustannie od dawna dzięki temu absolutnie w całości i odpowiednio spełniamy swoją pracę w profilu przewożenia na obszarze Katowic i dzielnic miasta Katowice.

Laweta Katowice Załęska Hałda

Laweta Katowice Koszutka

Co oferujemy klientom

 

Laweta Katowice Załęska Hałda 24h

Dla klientów z drogi świadczymy warsztat samochodowy tak zwany auto serwis gdzie nasi zaprzyjaźnieni mechanicy robią wszystko aby w czasie 24h usunąć najtrudniejsze usterki w samochodach osobowych, terenowych, dostawczych BUS. Lokalny znajomy warsztat przyjmuje naszych odbiorców jako priorytetowych z kolejki.

Całodobowa Wulkanizacja 24h – Serwis Opon Pogotowie wulkanizacyjne

Również jak przebije Ci się opona w samochodzie posiadamy warsztat wulkanizacyjny wymiany opon realizujący 24h. Wymieniamy opony w pojazdach osobowych, dostawczych BUS.

Jak zachować się na drodze

Trójkąt ostrzegawczy – jest podstawową rzeczą każdego kierowcy:

Laweta Katowice Koszutka 24hW trakcie niesprawności samochodu musimy zachować porządek, absolutnie nie panikujemy. Niezmiennie jeżeli awaria zdarzy nam się na autostradzie, drodze szybkiego ruchu bądź także w centrum miasta potrzebujemy pamiętać ażeby wyjąć trójkąt ostrzegawczy który jest fundamentalną rzeczą na wyposażeniu każdego samochodu. Kodeksy traktujące o obowiązkowym użyciu trójkąta ostrzegawczego odnajdziemyTUTAJ

Laweta Katowice Załęska Hałda was last modified: 9 sierpnia, 2018 by Pomoc Drogowa Katowice 24h
Call Now Button