531 294 733
Zaznacz stronę

Pomoc Drogowa Katowice Osiedle Witosa

Pomoc Drogowa Katowice Osiedle Witosa

 

Zadzwoń teraz 531 294 733

 

Oferujemy swoje usługi stale od dawna dzięki temu kompletnie w całości i właściwie spełniamy swoją działalność w obrębie przewożenia na regionie Katowic oraz okolic miasta Katowice.

Pomoc Drogowa Katowice Osiedle Witosa

Laweta Katowice Koszutka

Co oferujemy klientom

 

Pomoc Drogowa Katowice Osiedle Witosa 24h

Dla klientów z trasy oferujemy warsztat samochodowy tak zwany auto serwis gdzie nasi znajomi mechanicy czynią wszystko aby w ciągu 24h wyeliminować najmocniejsze dysfunkcje w samochodach osobowych, terenowych, dostawczych BUS. Lokalny znajomy warsztat akceptuje naszych odbiorców jako priorytetowych z kolejki.

Całodobowa Wulkanizacja 24h – Serwis Opon Pogotowie wulkanizacyjne

Również kiedy przebije Ci się opona w samochodzie posiadamy warsztat wulkanizacyjny wymiany opon wspomagający 24h. Wymieniamy opony w pojazdach osobowych, dostawczych BUS.

Jak zachować się na drodze

Trójkąt ostrzegawczy – jest podstawową rzeczą każdego kierowcy:

Laweta Katowice Koszutka 24hPodczas niesprawności samochodu musimy zachować porządek, nigdy nie panikujemy. Każdorazowo jeżeli awaria zdarzy nam się na autostradzie, drodze szybkiego ruchu albo także w centrum miasta musimy pamiętać żeby wyjąć trójkąt ostrzegawczy który jest podstawową rzeczą na wyekwipowaniu każdego samochodu. Nakazy traktujące o przymusowym użyciu trójkąta ostrzegawczego odnajdziemyTUTAJ

Pomoc Drogowa Katowice Osiedle Witosa was last modified: 9 sierpnia, 2018 by Pomoc Drogowa Katowice 24h
Call Now Button