531 294 733
Zaznacz stronę

Pomoc Drogowa Katowice Załęże

Pomoc Drogowa Katowice Załęże

 

Zadzwoń teraz 531 294 733

 

Oferujemy swoje usługi stale od wielu lat dzięki temu absolutnie w całości i właściwie wykonujemy swoją aktywność w obszarze holowania na obszarze Katowic oraz dzielnic miasta Katowice.

Pomoc Drogowa Katowice Załęże

Laweta Katowice Koszutka

Co oferujemy klientom

 

Pomoc Drogowa Katowice Załęże 24h

Dla odbiorców z drogi oferujemy warsztat samochodowy tak zwany auto serwis gdzie nasi znajomi mechanicy czynią wszystko żeby w ciągu 24h usunąć najtrudniejsze wadliwości w samochodach osobowych, terenowych, dostawczych BUS. Nasz znajomy warsztat przyjmuje naszych usługobiorców jak priorytetowych z kolejki.

Całodobowa Wulkanizacja 24h – Serwis Opon Pogotowie wulkanizacyjne

Również jak przebije Ci się opona w samochodzie posiadamy warsztat wulkanizacyjny wymiany opon działający 24h. Wymieniamy opony w pojazdach osobowych, dostawczych BUS.

Jak zachować się na drodze

Trójkąt ostrzegawczy – jest podstawową rzeczą każdego kierowcy:

Laweta Katowice Koszutka 24hPodczas awarii samochodu musimy zachować porządek, nigdy nie panikujemy. Zawsze jeżeli awaria zdarzy nam się na autostradzie, drodze szybkiego ruchu bądź również w centrum miasta potrzebujemy pamiętać aby wyjąć trójkąt ostrzegawczy który jest główną rzeczą na zaopatrzeniu każdego pojazdu. Regulaminy traktujące o przymusowym użyciu trójkąta ostrzegawczego zlokalizujemyTUTAJ

Pomoc Drogowa Katowice Załęże was last modified: 9 sierpnia, 2018 by Pomoc Drogowa Katowice 24h
Call Now Button