531 294 733
Zaznacz stronę

Laweta Katowice Burowiec

Laweta Katowice Burowiec

 

Zadzwoń teraz 531 294 733

 

Świadczymy nasze usługi ciągle od dawna dzięki temu absolutnie w całości i właściwie wykonujemy swoją działalność w aspekcie przewożenia na rejonie Katowic i dzielnic miasta Katowice.

Laweta Katowice Burowiec

Laweta Katowice Koszutka

Co oferujemy klientom

 

Laweta Katowice Burowiec 24h

Dla klientów z trasy świadczymy warsztat samochodowy tak zwany auto serwis gdzie nasi znajomi mechanicy czynią wszystko żeby w czasie 24h wyeliminować najtrudniejsze usterki w samochodach osobowych, terenowych, dostawczych BUS. Nasz sojuszniczy warsztat przyjmuje naszych klientów jak pierwszoplanowych z kolejki.

Całodobowa Wulkanizacja 24h – Serwis Opon Pogotowie wulkanizacyjne

Również jeśli przebije Ci się opona w samochodzie mamy warsztat wulkanizacyjny wymiany opon działający 24h. Wymieniamy opony w pojazdach osobowych, dostawczych BUS.

Jak zachować się na drodze

Trójkąt ostrzegawczy – jest podstawową rzeczą każdego kierowcy:

Laweta Katowice Koszutka 24hW trakcie awarii samochodu musimy zachować porządek, przenigdy nie panikujemy. Zawsze jeśli dysfunkcja zdarzy nam się na autostradzie, drodze szybkiego ruchu lub także w centrum miasta musimy pamiętać by wyjąć trójkąt ostrzegawczy który jest elementarną rzeczą na zaopatrzeniu każdego pojazdu. Statuty dotyczące o przymusowym użyciu trójkąta ostrzegawczego zlokalizujemyTUTAJ

Laweta Katowice Burowiec was last modified: 9 sierpnia, 2018 by Pomoc Drogowa Katowice 24h
Call Now Button