531 294 733
Zaznacz stronę

Laweta Katowice Brynów

Laweta Katowice Brynów

 

 Zadzwoń teraz 531 294 733

 

Oferujemy nasze usługi nieustannie od dawna dzięki temu całkowicie w całości i stosownie wykonujemy swoją działalność w aspekcie przewożenia na rejonie Katowic oraz dzielnic miasta Katowice.

Laweta Katowice Brynów

Laweta Katowice Koszutka

Co oferujemy klientom

 

Laweta Katowice Brynów 24h

Dla odbiorców z drogi oferujemy warsztat samochodowy tak zwany auto serwis gdzie nasi zaprzyjaźnieni mechanicy robią wszystko by w ciągu 24h usunąć najdokuczliwsze dysfunkcje w samochodach osobowych, terenowych, dostawczych BUS. Lokalny bliski warsztat przyjmuje naszych odbiorców jak pierwszych z kolejki.

Całodobowa Wulkanizacja 24h – Serwis Opon Pogotowie wulkanizacyjne

Również jeżeli przebije Ci się opona w samochodzie posiadamy warsztat wulkanizacyjny wymiany opon wspomagający 24h. Wymieniamy opony w pojazdach osobowych, dostawczych BUS.

Jak zachować się na drodze

Trójkąt ostrzegawczy – jest podstawową rzeczą każdego kierowcy:

Laweta Katowice Koszutka 24hPodczas niesprawności samochodu musimy zachować porządek, przenigdy nie panikujemy. Niezmiennie jeśli dysfunkcja zdarzy nam się na autostradzie, drodze szybkiego ruchu czy również w centrum miasta potrzebujemy pamiętać żeby wyjąć trójkąt ostrzegawczy który jest elementarną rzeczą na wyposażeniu każdego pojazdu. Kodeksy dotyczące o przymusowym użyciu trójkąta ostrzegawczego zlokalizujemyTUTAJ

Laweta Katowice Brynów was last modified: 9 sierpnia, 2018 by Pomoc Drogowa Katowice 24h
Call Now Button