531 294 733
Zaznacz stronę

Laweta Katowice Dąbrówka Mała

Laweta Katowice Dąbrówka Mała

 

Zadzwoń teraz 531 294 733

 

Oferujemy swoje usługi nieprzerwanie od wielu lat dzięki temu kompletnie w pełni i prawidłowo spełniamy swoją pracę w aspekcie przewożenia na terenie Katowic i okolic miasta Katowice.

Laweta Katowice Dąbrówka Mała

Laweta Katowice Koszutka

Co oferujemy klientom

 

Laweta Katowice Dąbrówka Mała 24h

Dla odbiorców z trasy świadczymy warsztat samochodowy tak zwany auto serwis gdzie nasi zaprzyjaźnieni mechanicy czynią wszystko by w ciągu 24h wyeliminować najdokuczliwsze wadliwości w samochodach osobowych, terenowych, dostawczych BUS. Nasz serdeczny warsztat przyjmuje naszych odbiorców jak pierwszoplanowych z kolejki.

Całodobowa Wulkanizacja 24h – Serwis Opon Pogotowie wulkanizacyjne

Również gdy przebije Ci się opona w samochodzie posiadamy warsztat wulkanizacyjny wymiany opon reagujący 24h. Wymieniamy opony w pojazdach osobowych, dostawczych BUS.

Jak zachować się na drodze

Trójkąt ostrzegawczy – jest podstawową rzeczą każdego kierowcy:

Laweta Katowice Koszutka 24hPodczas dysfunkcji samochodu musimy zachować porządek, absolutnie nie panikujemy. Zawsze jeżeli dysfunkcja zdarzy nam się na autostradzie, drodze szybkiego ruchu bądź również w centrum miasta potrzebujemy pamiętać ażeby wyłożyć trójkąt ostrzegawczy który jest kluczową rzeczą na wyposażeniu każdego pojazdu. Przepisy dotyczące o obowiązkowym użyciu trójkąta ostrzegawczego zlokalizujemyTUTAJ

Laweta Katowice Dąbrówka Mała was last modified: 9 sierpnia, 2018 by Pomoc Drogowa Katowice 24h
Call Now Button