531 294 733
Zaznacz stronę

Laweta Katowice Osiedle Zgrzebnioka

Laweta Katowice Osiedle Zgrzebnioka

 

Zadzwoń teraz 531 294 733

 

Świadczymy swoje usługi nieprzerwanie od wielu lat dzięki temu całkowicie w pełni i porządnie wykonujemy swoją rolę w aspekcie holowania na regionie Katowic oraz okolic miasta Katowice.

Laweta Katowice Osiedle Zgrzebnioka

Laweta Katowice Koszutka

Co oferujemy klientom

 

Laweta Katowice Osiedle Zgrzebnioka 24h

Dla usługobiorców z jezdni oferujemy warsztat samochodowy tak zwany auto serwis gdzie nasi serdeczni mechanicy czynią wszystko żeby w ciągu 24h usunąć najcięższe wadliwości w samochodach osobowych, terenowych, dostawczych BUS. Lokalny zaprzyjaźniony warsztat przyjmuje naszych odbiorców jako priorytetowych z kolejki.

Całodobowa Wulkanizacja 24h – Serwis Opon Pogotowie wulkanizacyjne

Również jak przebije Ci się opona w samochodzie mamy warsztat wulkanizacyjny wymiany opon funkcjonujący 24h. Wymieniamy opony w pojazdach osobowych, dostawczych BUS.

Jak zachować się na drodze

Trójkąt ostrzegawczy – jest podstawową rzeczą każdego kierowcy:

Laweta Katowice Koszutka 24hW trakcie awarii samochodu musimy zachować spokój, nigdy nie panikujemy. Niezmiennie jeżeli awaria zdarzy nam się na autostradzie, drodze szybkiego ruchu albo też w centrum miasta potrzebujemy pamiętać ażeby wyłożyć trójkąt ostrzegawczy który jest bazową rzeczą na wyposażeniu każdego samochodu. Regulaminy traktujące o przymusowym użyciu trójkąta ostrzegawczego znajdziemyTUTAJ

Laweta Katowice Osiedle Zgrzebnioka was last modified: 9 sierpnia, 2018 by Pomoc Drogowa Katowice 24h
Call Now Button