531 294 733
Zaznacz stronę

Laweta Katowice Zawodzie

Laweta Katowice Zawodzie

 

Zadzwoń teraz 531 294 733

 

Oferujemy nasze usługi ciągle od wielu lat dzięki temu całkowicie w pełni i odpowiednio wykonujemy swoją rolę w charakterze transportowania na obszarze Katowic i dzielnic miasta Katowice.

Laweta Katowice Zawodzie

Laweta Katowice Koszutka

Co oferujemy klientom

 

Laweta Katowice Zawodzie 24h

Dla klientów z drogi świadczymy warsztat samochodowy tak zwany auto serwis gdzie nasi znajomi mechanicy robią wszystko by w ciągu 24h usunąć najistotniejsze awarie w samochodach osobowych, terenowych, dostawczych BUS. Nasz znajomy warsztat przyjmuje naszych klientów jako pierwszoplanowych z kolejki.

Całodobowa Wulkanizacja 24h – Serwis Opon Pogotowie wulkanizacyjne

Również kiedy przebije Ci się opona w samochodzie posiadamy warsztat wulkanizacyjny wymiany opon funkcjonujący 24h. Wymieniamy opony w pojazdach osobowych, dostawczych BUS.

Jak zachować się na drodze

Trójkąt ostrzegawczy – jest podstawową rzeczą każdego kierowcy:

Laweta Katowice Koszutka 24hW trakcie dysfunkcji samochodu musimy zachować spokój, nigdy nie panikujemy. Każdorazowo jeśli awaria zdarzy nam się na autostradzie, drodze szybkiego ruchu bądź także w centrum miasta potrzebujemy pamiętać by wystawić trójkąt ostrzegawczy który jest główną rzeczą na zaopatrzeniu każdego pojazdu. Statuty traktujące o obowiązkowym użyciu trójkąta ostrzegawczego zlokalizujemyTUTAJ

Laweta Katowice Zawodzie was last modified: 9 sierpnia, 2018 by Pomoc Drogowa Katowice 24h
Call Now Button