531 294 733
Zaznacz stronę

Laweta Katowice Dąb

Laweta Katowice Dąb

 

Zadzwoń teraz 531 294 733

 

Oferujemy swoje usługi ciągle od dawna dzięki temu doskonale w pełni i właściwie wykonujemy swoją działalność w obszarze transportowania na obszarze Katowic i dzielnic miasta Katowice.

Laweta Katowice Dąb

Laweta Katowice Koszutka

Co oferujemy klientom

 

Laweta Katowice Dąb 24h

Dla odbiorców z trasy proponujemy warsztat samochodowy tak zwany auto serwis gdzie nasi serdeczni mechanicy czynią wszystko by w ciągu 24h usunąć najistotniejsze awarie w samochodach osobowych, terenowych, dostawczych BUS. Lokalny koleżeński warsztat akceptuje naszych klientów jak pierwszoplanowych z kolejki.

Całodobowa Wulkanizacja 24h – Serwis Opon Pogotowie wulkanizacyjne

Również jak przebije Ci się opona w samochodzie posiadamy warsztat wulkanizacyjny wymiany opon reagujący 24h. Wymieniamy opony w pojazdach osobowych, dostawczych BUS.

Jak zachować się na drodze

Trójkąt ostrzegawczy – jest podstawową rzeczą każdego kierowcy:

Laweta Katowice Koszutka 24hPodczas awarii samochodu musimy zachować porządek, absolutnie nie panikujemy. Każdorazowo jeżeli dysfunkcja zdarzy nam się na autostradzie, drodze szybkiego ruchu lub także w centrum miasta musimy pamiętać ażeby wyłożyć trójkąt ostrzegawczy który jest podstawową rzeczą na wyekwipowaniu każdego samochodu. Przepisy dotyczące o obowiązkowym użyciu trójkąta ostrzegawczego znajdziemyTUTAJ

Laweta Katowice Dąb was last modified: 9 sierpnia, 2018 by Pomoc Drogowa Katowice 24h
Call Now Button