531 294 733
Zaznacz stronę

Laweta Katowice Zarzecze

Laweta Katowice Zarzecze

 

Zadzwoń teraz 531 294 733

 

Oferujemy nasze usługi stale od dawna dzięki temu kompletnie w pełni i umiejętnie wykonujemy swoją rolę w obrębie holowania na regionie Katowic oraz dzielnic miasta Katowice.

Laweta Katowice Zarzecze

Laweta Katowice Koszutka

Co oferujemy klientom

 

Laweta Katowice Zarzecze 24h

Dla usługobiorców z jezdni świadczymy warsztat samochodowy tak zwany auto serwis gdzie nasi serdeczni mechanicy robią wszystko by w czasie 24h wyeliminować najistotniejsze wadliwości w samochodach osobowych, terenowych, dostawczych BUS. Nasz serdeczny warsztat akceptuje naszych klientów jako pierwszoplanowych z kolejki.

Całodobowa Wulkanizacja 24h – Serwis Opon Pogotowie wulkanizacyjne

Również jeśli przebije Ci się opona w samochodzie posiadamy warsztat wulkanizacyjny wymiany opon wspomagający 24h. Wymieniamy opony w pojazdach osobowych, dostawczych BUS.

Jak zachować się na drodze

Trójkąt ostrzegawczy – jest podstawową rzeczą każdego kierowcy:

Laweta Katowice Koszutka 24hPodczas dysfunkcji samochodu musimy zachować spokój, przenigdy nie panikujemy. Niezmiennie jeżeli awaria zdarzy nam się na autostradzie, drodze szybkiego ruchu czy również w centrum miasta potrzebujemy pamiętać ażeby wystawić trójkąt ostrzegawczy który jest kluczową rzeczą na wyposażeniu każdego samochodu. Kodeksy dotyczące o obowiązkowym użyciu trójkąta ostrzegawczego odnajdziemyTUTAJ

Laweta Katowice Zarzecze was last modified: 9 sierpnia, 2018 by Pomoc Drogowa Katowice 24h
Call Now Button