531 294 733
Zaznacz stronę

Laweta Katowice Panewniki

Laweta Katowice Panewniki

 

Zadzwoń teraz 531 294 733

 

Świadczymy nasze usługi nieprzerwanie od dawna dzięki temu absolutnie w pełni i adekwatnie spełniamy swoją pozycję w zakresie transportowania na rejonie Katowic i dzielnic miasta Katowice.

Laweta Katowice Panewniki

Laweta Katowice Koszutka

Co oferujemy klientom

 

Laweta Katowice Panewniki 24h

Dla klientów z jezdni oferujemy warsztat samochodowy tak zwany auto serwis gdzie nasi znajomi mechanicy robią wszystko żeby w ciągu 24h usunąć największe wadliwości w samochodach osobowych, terenowych, dostawczych BUS. Nasz zaprzyjaźniony warsztat akceptuje naszych usługobiorców jako pierwszych z kolejki.

Całodobowa Wulkanizacja 24h – Serwis Opon Pogotowie wulkanizacyjne

Również kiedy przebije Ci się opona w samochodzie posiadamy warsztat wulkanizacyjny wymiany opon wspomagający 24h. Wymieniamy opony w pojazdach osobowych, dostawczych BUS.

Jak zachować się na drodze

Trójkąt ostrzegawczy – jest podstawową rzeczą każdego kierowcy:

Laweta Katowice Koszutka 24hW trakcie dysfunkcji samochodu musimy zachować spokój, nigdy nie panikujemy. Zawsze jeśli awaria zdarzy nam się na autostradzie, drodze szybkiego ruchu czy również w centrum miasta musimy pamiętać aby wyciągnąć trójkąt ostrzegawczy który jest naczelną rzeczą na wyposażeniu każdego samochodu. Kodeksy dotyczące o obowiązkowym użyciu trójkąta ostrzegawczego odnajdziemyTUTAJ

Laweta Katowice Panewniki was last modified: 9 sierpnia, 2018 by Pomoc Drogowa Katowice 24h
Call Now Button