531 294 733
Zaznacz stronę

Pomoc Drogowa Katowice Śródmieście

Pomoc Drogowa Katowice Śródmieście

 

Zadzwoń teraz 531 294 733

 

Oferujemy swoje usługi stale od dawna dzięki temu zupełnie w pełni i profesjonalnie wykonujemy swoją działalność w zakresie transportowania na obszarze Katowic oraz okolic miasta Katowice.

Pomoc Drogowa Katowice Śródmieście

Laweta Katowice Koszutka

Co oferujemy klientom

 

Pomoc Drogowa Katowice Śródmieście 24h

Dla klientów z jezdni proponujemy warsztat samochodowy tak zwany auto serwis gdzie nasi zaprzyjaźnieni mechanicy czynią wszystko by w ciągu 24h usunąć najpoważniejsze usterki w samochodach osobowych, terenowych, dostawczych BUS. Lokalny serdeczny warsztat przyjmuje naszych usługobiorców jako pierwszoplanowych z kolejki.

Całodobowa Wulkanizacja 24h – Serwis Opon Pogotowie wulkanizacyjne

Również jak przebije Ci się opona w samochodzie posiadamy warsztat wulkanizacyjny wymiany opon wspomagający 24h. Wymieniamy opony w pojazdach osobowych, dostawczych BUS.

Jak zachować się na drodze

Trójkąt ostrzegawczy – jest podstawową rzeczą każdego kierowcy:

Laweta Katowice Koszutka 24hPodczas awarii samochodu musimy zachować spokój, nigdy nie panikujemy. Niezmiennie jeśli dysfunkcja zdarzy nam się na autostradzie, drodze szybkiego ruchu lub również w centrum miasta musimy pamiętać aby wyciągnąć trójkąt ostrzegawczy który jest bazową rzeczą na wyekwipowaniu każdego samochodu. Regulaminy dotyczące o obowiązkowym użyciu trójkąta ostrzegawczego znajdziemyTUTAJ

Pomoc Drogowa Katowice Śródmieście was last modified: 9 sierpnia, 2018 by Pomoc Drogowa Katowice 24h
Call Now Button