531 294 733
Zaznacz stronę

Laweta Katowice Wełnowiec

Laweta Katowice Wełnowiec

 

Zadzwoń teraz 531 294 733

 

Oferujemy nasze usługi nieustannie od wielu lat dzięki temu kompletnie w pełni i należycie wykonujemy swoją funkcję w aspekcie przewożenia na obszarze Katowic oraz dzielnic miasta Katowice.

Laweta Katowice Wełnowiec

Laweta Katowice Koszutka

Co oferujemy klientom

 

Laweta Katowice Wełnowiec 24h

Dla odbiorców z trasy świadczymy warsztat samochodowy tak zwany auto serwis gdzie nasi znajomi mechanicy robią wszystko żeby w ciągu 24h usunąć najpoważniejsze wadliwości w samochodach osobowych, terenowych, dostawczych BUS. Nasz serdeczny warsztat przyjmuje naszych odbiorców jak priorytetowych z kolejki.

Całodobowa Wulkanizacja 24h – Serwis Opon Pogotowie wulkanizacyjne

Również kiedy przebije Ci się opona w samochodzie posiadamy warsztat wulkanizacyjny wymiany opon wspomagający 24h. Wymieniamy opony w pojazdach osobowych, dostawczych BUS.

Jak zachować się na drodze

Trójkąt ostrzegawczy – jest podstawową rzeczą każdego kierowcy:

Laweta Katowice Koszutka 24hPodczas niesprawności samochodu musimy zachować porządek, nigdy nie panikujemy. Każdorazowo jeżeli awaria zdarzy nam się na autostradzie, drodze szybkiego ruchu albo także w centrum miasta musimy pamiętać żeby wyjąć trójkąt ostrzegawczy który jest podstawową rzeczą na wyekwipowaniu każdego samochodu. Nakazy traktujące o przymusowym użyciu trójkąta ostrzegawczego odnajdziemyTUTAJ

Laweta Katowice Wełnowiec was last modified: 9 sierpnia, 2018 by Pomoc Drogowa Katowice 24h
Call Now Button