531 294 733
Zaznacz stronę

Laweta Katowice Osiedle Paderewskiego

Laweta Katowice Osiedle Paderewskiego

 

Zadzwoń teraz 531 294 733

 

Świadczymy nasze usługi stale od wielu lat dzięki temu doskonale w pełni i nienagannie spełniamy swoją pracę w obrębie transportowania na terenie Katowic i dzielnic miasta Katowice.

Laweta Katowice Osiedle Paderewskiego

Laweta Katowice Koszutka

Co oferujemy klientom

 

Laweta Katowice Osiedle Paderewskiego 24h

Dla odbiorców z drogi oferujemy warsztat samochodowy tak zwany auto serwis gdzie nasi znajomi mechanicy czynią wszystko żeby w ciągu 24h usunąć najtrudniejsze wadliwości w samochodach osobowych, terenowych, dostawczych BUS. Nasz znajomy warsztat przyjmuje naszych usługobiorców jak priorytetowych z kolejki.

Całodobowa Wulkanizacja 24h – Serwis Opon Pogotowie wulkanizacyjne

Również jeśli przebije Ci się opona w samochodzie posiadamy warsztat wulkanizacyjny wymiany opon działający 24h. Wymieniamy opony w pojazdach osobowych, dostawczych BUS.

Jak zachować się na drodze

Trójkąt ostrzegawczy – jest podstawową rzeczą każdego kierowcy:

Laweta Katowice Koszutka 24hPodczas dysfunkcji samochodu musimy zachować spokój, przenigdy nie panikujemy. Każdorazowo jeżeli awaria zdarzy nam się na autostradzie, drodze szybkiego ruchu lub również w centrum miasta potrzebujemy pamiętać ażeby wyłożyć trójkąt ostrzegawczy który jest główną rzeczą na wyposażeniu każdego samochodu. Regulaminy dotyczące o obowiązkowym użyciu trójkąta ostrzegawczego znajdziemyTUTAJ

Laweta Katowice Osiedle Paderewskiego was last modified: 9 sierpnia, 2018 by Pomoc Drogowa Katowice 24h
Call Now Button