531 294 733
Zaznacz stronę

Laweta Katowice Śródmieście

Laweta Katowice Śródmieście

 

Zadzwoń teraz 531 294 733

 

Oferujemy nasze usługi nieprzerwanie od dawna dzięki temu zupełnie w pełni i umiejętnie wykonujemy swoją funkcję w zakresie holowania na regionie Katowic oraz okolic miasta Katowice.

Laweta Katowice Śródmieście

Laweta Katowice Koszutka

Co oferujemy klientom

 

Laweta Katowice Śródmieście 24h

Dla usługobiorców z jezdni świadczymy warsztat samochodowy tak zwany auto serwis gdzie nasi serdeczni mechanicy robią wszystko by w czasie 24h wyeliminować najistotniejsze wadliwości w samochodach osobowych, terenowych, dostawczych BUS. Nasz serdeczny warsztat akceptuje naszych klientów jako pierwszoplanowych z kolejki.

Całodobowa Wulkanizacja 24h – Serwis Opon Pogotowie wulkanizacyjne

Również gdy przebije Ci się opona w samochodzie mamy warsztat wulkanizacyjny wymiany opon funkcjonujący 24h. Wymieniamy opony w pojazdach osobowych, dostawczych BUS.

Jak zachować się na drodze

Trójkąt ostrzegawczy – jest podstawową rzeczą każdego kierowcy:

Laweta Katowice Koszutka 24hW trakcie niesprawności samochodu musimy zachować spokój, nigdy nie panikujemy. Każdorazowo jeśli dysfunkcja zdarzy nam się na autostradzie, drodze szybkiego ruchu czy też w centrum miasta potrzebujemy pamiętać ażeby wyłożyć trójkąt ostrzegawczy który jest główną rzeczą na wyposażeniu każdego samochodu. Nakazy traktujące o obowiązkowym użyciu trójkąta ostrzegawczego odnajdziemyTUTAJ

Laweta Katowice Śródmieście was last modified: 9 sierpnia, 2018 by Pomoc Drogowa Katowice 24h
Call Now Button