531 294 733
Zaznacz stronę

Laweta Katowice Janów

Laweta Katowice Janów

 

Zadzwoń teraz 531 294 733

 

Oferujemy nasze usługi nieustannie od dawna dzięki temu całkowicie w pełni i stosownie spełniamy swoją aktywność w obszarze przewożenia na regionie Katowic i dzielnic miasta Katowice.

Laweta Katowice Janów

Laweta Katowice Koszutka

Co oferujemy klientom

 

Laweta Katowice Janów 24h

Dla klientów z jezdni oferujemy warsztat samochodowy tak zwany auto serwis gdzie nasi serdeczni mechanicy robią wszystko aby w ciągu 24h usunąć najmocniejsze awarie w samochodach osobowych, terenowych, dostawczych BUS. Lokalny sojuszniczy warsztat akceptuje naszych klientów jak priorytetowych z kolejki.

Całodobowa Wulkanizacja 24h – Serwis Opon Pogotowie wulkanizacyjne

Również jeżeli przebije Ci się opona w samochodzie posiadamy warsztat wulkanizacyjny wymiany opon pracujący 24h. Wymieniamy opony w pojazdach osobowych, dostawczych BUS.

Jak zachować się na drodze

Trójkąt ostrzegawczy – jest podstawową rzeczą każdego kierowcy:

Laweta Katowice Koszutka 24hW trakcie awarii samochodu musimy zachować porządek, przenigdy nie panikujemy. Niezmiennie jeśli dysfunkcja zdarzy nam się na autostradzie, drodze szybkiego ruchu czy też w centrum miasta potrzebujemy pamiętać ażeby wystawić trójkąt ostrzegawczy który jest elementarną rzeczą na wyposażeniu każdego pojazdu. Statuty dotyczące o przymusowym użyciu trójkąta ostrzegawczego odnajdziemyTUTAJ

Laweta Katowice Janów was last modified: 9 sierpnia, 2018 by Pomoc Drogowa Katowice 24h
Call Now Button