531 294 733
Zaznacz stronę

Pomoc Drogowa Katowice Burowiec

Pomoc Drogowa Katowice Burowiec

 

Zadzwoń teraz 531 294 733

 

Świadczymy swoje usługi ciągle od dawna dzięki temu doskonale w pełni i porządnie spełniamy swoją funkcję w obszarze holowania na obszarze Katowic oraz dzielnic miasta Katowice.

Pomoc Drogowa Katowice Burowiec

Laweta Katowice Koszutka

Co oferujemy klientom

 

Pomoc Drogowa Katowice Burowiec 24h

Dla usługobiorców z jezdni świadczymy warsztat samochodowy tak zwany auto serwis gdzie nasi znajomi mechanicy robią wszystko aby w czasie 24h usunąć najtrudniejsze wadliwości w samochodach osobowych, terenowych, dostawczych BUS. Nasz sojuszniczy warsztat akceptuje naszych odbiorców jak pierwszych z kolejki.

Całodobowa Wulkanizacja 24h – Serwis Opon Pogotowie wulkanizacyjne

Również jeśli przebije Ci się opona w samochodzie mamy warsztat wulkanizacyjny wymiany opon realizujący 24h. Wymieniamy opony w pojazdach osobowych, dostawczych BUS.

Jak zachować się na drodze

Trójkąt ostrzegawczy – jest podstawową rzeczą każdego kierowcy:

Laweta Katowice Koszutka 24hW trakcie awarii samochodu musimy zachować spokój, przenigdy nie panikujemy. Niezmiennie jeśli dysfunkcja zdarzy nam się na autostradzie, drodze szybkiego ruchu lub też w centrum miasta potrzebujemy pamiętać ażeby wyciągnąć trójkąt ostrzegawczy który jest elementarną rzeczą na wyekwipowaniu każdego pojazdu. Kodeksy dotyczące o obowiązkowym użyciu trójkąta ostrzegawczego odnajdziemyTUTAJ

Pomoc Drogowa Katowice Burowiec was last modified: 9 sierpnia, 2018 by Pomoc Drogowa Katowice 24h
Call Now Button